קבלן רשום:29749   050-4705438  


צביעת דירה - צביעת בתים פרטיים ובתי עסק

הסטטיסטיקה מגלה כי אנו הישראלים נוהגים לצבוע מחדש את הבית אחת ל-5 שנים, לעתים תהיה זו צביעה של הבית כולו ולעתים רק צביעה של חדר אחד או כמה חדרים. את צביעת הבית תוכלו לבצע בעצמכם או באמצעות קבלן עבודות צבע במרכז של א.י פרויקטים. אם החלטתם לבצע בעצמכם את עבודת צביעת הבית תגלו במהרה כי מדובר במשימה לא פשוטה כלל, אם אין לכם ניסיון של קבלן עבודות צבע מקצועי חלק ניכר מהפגמים והליקויים על גבי הקירות לא יכוסו כראוי.

איך כדאי לצבוע את הבית?

אין ספק כי הדרך הנכונה, המהירה והנקייה ביותר היא פנייה אל קבלן עבודות צבע במרכז, הסיבה היחידה לביצוע עבודות צבע בעצמכם היא שיקולים כלכליים. עם א.י פרויקטים יש לכם הזדמנות לקבל עבודות צבע במרכז במחירים הוגנים, צרו קשר ונספק פרטים נוספים. 
כדאי לדעת, תוך צביעת הבית יש לכם הזדמנות לרענן את עיצוב הבית ברגע, צבע חדש לקיר הוא הזדמנות לחדש את הבית מבלי להיקלע להוצאות כספיות גבוהות. קבלן עבודות צבע במרכז המבצע עבודה מקצועית יצליח לשפר משמעותית אל מראה הקירות בבית, גם כאשר מדובר בבית ישן עם קירות ישנים, צוות מקצועי יצליח להפתיע אתכם עם תוצאות מדהימות.

עבודות צבע במרכז

מה חשוב לבדוק לקראת המשימה?

רגע לפני שאתם מתחילים במלאכת הצביעה כדאי לתכנן מראש את היקף העבודה, להכין את הבית ולרכוש את הצבע והציוד הדרוש. השלב הראשון יהיה מדידה של השטח אותו עליכם לצבוע, בהתאם למידות תוכלו לדעת כמה צבע דרוש לכם. אם ישנם סדקים בקירות או חורים יש למלא אותם מראש במעט חומרי מילוי ולהחליק עם שפכטל. קילופים של צבע יש להסיר היטב בכדי לאפשר צביעה חלקה. אם ישנם כתמים על הקיר או לכלוך כדאי לנסות להסיר אותם טרם הצביעה. טעות בסיסית תהיה ניסיון לצבוע קירות מלוכלכים עם קילופים, בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עלינו להתחיל את המלאכה עם קירות נקיים ושלמים.איזה צבע כדאי לבחור?

אם בעבר היו רוב הבתים בישראל צבועים בלבן היום אפשר למצוא מבחר עצום של צבעים ומרקמים. הצבע הלבן עדיין פופולרי מאוד, אך ישנו שימוש נרחב יותר בצבעים בהירים ונעימים לעיצוב מיוחד לבית המודרני.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים