קבלן רשום:29749   050-4705438  


עבודות ריצוף וחיפוי במרכז

יש עבודות שיפוץ בהן לא תוכלו להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מקבלן שיפוצים מקצועי, כאשר עומדות על הפרק עבודות ריצוף וחיפוי אין מקום לפשרות. אם חשוב לכם לקבל ריצוף ישר כמו פלס, ריצוף עם איטום נכון ללא חדירת מים, גימור מדויק עם הדבקה מקצועית של האריחים, עליכם לבחור קבלן ריצוף מקצועי ומנוסה, הצוות של א.י פרויקטים מציע ניסיון, עבודה מקצועית, תוצאות מרשימות, עמידה בזמנים ושירות עם חיוך, כל זאת ועוד תקבלו במחירים הוגנים.

איך בוחרים קבלן עבודות ריצוף וחיפוי לבית?

קבלן עם ידיים טובות יוכל לבצע עבודה טובה, אך בכדי להשיג ריצוף ישר כפלס עליכם לבחור באיש מקצוע שיודע גם לזהות את ומרי הגלם הטובים ביותר ומביא עמו את כלי העבודה המתאימים לעבודה. עבודות ריצוף וחיפוי הן עבודות לא פשוטות כלל, עבודות הדורשות דיוק רב וניסיון, מעורבות שלכם חשובה גם כן להשגת התוצאות הטובות ביותר, עליכם לבחור בתבונה קבלן מקצועי ולעקוב אחר העבודה.

ביצוע עבודות ריצוף וחיפוי

איזה ריצוף כדאי לבחור לבית?

בחירת הריצוף היא גם כן משימה לא פשוטה אותה תבצעו בעצמכם, אתם מכירים טוב מכולם את הטעם האישי שלכם. ריצוף לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים, הקפידו לבחור נכונה ריצוף איכותי, בקרו בעצמכם באולם התצוגה ותוכלו לדעת בדיוק אלו אריחים אתם מקבלים בלי הפתעות.  כדאי לדעת, במקרים רבים הריצוף שתראו בחנות עלול להיראות מעט אחרת כאשר תתקינו אותו בבית עצמו. הסיבה לכך היא תאורה שונה, שינויים קלים בגוון, גודל המתחם, רגע לפני שאתם נבהלים כדאי להמתין לסוף העבודה, לאחר שילוב הרהיטים עם הריצוף החדש התוצאה תהיה טובה יותר.

טיפים חיוניים לבחירה חכמה של אריחי ריצוף וחיפוי

1. כדאי להקשיב לטיפים של אנשי מקצוע אך את הבחירה הסופית תבצעו בעצמכם, אתם אלו שעתידים לחיות עם הריצוף הזה למשך כמה שנים.
2. שימו לב להוראות תחזוקה וניקוי בעבור כל סוג של אריחים, לא תרצו אריחים עם נטייה לצבירת לכלוך ובלאי מהיר. 
3. התאמה טובה לעיצוב הבית, חפשו אריחים שמתאימים לטעמכם האישי.
טואול - אתרים באינטרנט