קבלן רשום:29749   050-4705438  


קבלן רשום 

בביצוע עבודות שיפוץ בבית, או כל עבודה אחרת, הנוגעת אל עיצוב הבית, חייבים להיות מדויקים ומקצועיים. הקבלן אותו בחרת לשם שיפוץ, עיצוב או כל עבודה שאתה מעוניין בה, חייב לענות על ציפיותיך, תוך כדי שילוב הידע המקצועי שלו, לשם השגת המטרות באופן במושלם, הן מבחינת בטיחות והן מבחינת מאה הבית ושיפוצו על פי דרישותיך. בכדי לקבל את התוצאה המקסימאלית והאיכותית ביותר, חייבים לבחור בקבלן רשום.

מהו קבלן רשום?

קבלן רשום הוא קבלן העוסק בכל עבודה הקשורה, לעיצוב, בנייה או שיפוץ, הקבלן חייב להיות רשום בפנקס קבלנים מורשים, על פי קריטריונים שהוא חייב לעמוד בהם, החלט מטיב החומרים שהוא משתמש בהם וכלה בניסיונו האישי או בניסיון צוות העובדים שלו. הקבלן חייב לענות על כך הקריטריונים בכדי להירשם בפנקס, ולפני שבוחרים בקבלן לצורך עבודות בנייה או שיפוץ, חייב לוודא לשם הבטחת איכות וטיב העבודה, ושימוש בחומרים לא מסוכנים ואיכותיים, בקבלן רשום. קבלן שאיננו רשום, ישתמש לעיתים בחומרים פחות טובים, או שטיב עבודתו לא יהיה איכותי, ובהתאם לכך יהיו התוצאות הסופיות של השיפוץ או הבנייה.

התנאים העומדים בפני קבלן בכדי שיהיה רשום כקבלן ראשי

התהליך הראשוני בכדי להפוך קבלן לקבלן רשום, הוא לבדוק את עברו ולוודא שבשלוש השנים האחרונות הוא לא עבר פשיטת רגל או שהוא בעל עבר פלילי כלשהו. מהנדסים אזרחיים חייבים להיות כתובים בפנקס המהנדסים והאדריכלים עם וותק מוכח של לפחות שנתיים בפיקוח או בניהול פרויקטים, לקבלן צריך להיות וותר של לפחות חמש שנים. גם  עובדי החברה של הקבלן חייבים להיות מקצועיים, בעלי ותק כלשהו, המוכיח את ניסיונם. כמו כן, במהלך הרישום בודקים את איכות , טיב ומהות החומרים שהקבלן משתמש בהם, בכדי לוודא עבודה נכונה ולא מסוכנת.

דירה מקבלן רשום במרכז

קבלן רשום במרכז

אם אתם מחפשים קבלן רשום, מקצועי ואמין במרכז, הכירו את  א.י פרויקטים, חברה מקצועית ואמינה בכל תחום השיפוצים והבנייה. החברה הינה חברה מובילה לפיקוח, ניהול וביצוע פרויקטים בכל סדר גודל, עבודות תשתית ועבודות גמר. החברה מובילה בתחום ומספקת את אנשי המקצוע המקצועיים והאמינים ביותר. החברה תשמח לתת מענה לכל פרויקט, במחירים נוחים ובאחראיות מלאה.

היכנסו לאתר האינטרנט שלנו, התרשמו ממגוון העבודות, קבעו פגישה ונשמח לעמוד לצדכם ולהעניק לכם את היחס הראוי ביותר.
טואול - אתרים באינטרנט