קבלן רשום:29749   050-4705438  


תקרה אקוסטית
תקרה אקוסטית - מגוון רחב של חומרים

בנייה מגבס היא טרנד בעולם העיצוב והשיפוץ, אפשר לבצע עבודות שיפוץ מהירות לבית תוך שימוש בלוחות גבס או כל סוג אחר. התקנה של תקרות גבס בסלון, מטבח ואפילו שירותים מאפשרת עיצוב מיוחד של תאורה, הסתרת תעלות של מיזוג אוויר ויצירת עיצובים מיוחדים. אם גם אתם מעוניינים לשדרג את עיצוב הבית ולייצור אפקט דקורטיבי מיוחד בסלון כדאי לכם לבחון התקנה של תקרה אקוסטית. הצוות המקצועי של א.י פרויקטים ישמח לספק לכם עבודה מקצועית בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות, אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים, התוצאות מדהימות!

הנמכת תקרה אקוסטית 

התקנה של תקרה אקוסטית אפשר לבצע בכל אזור בבית, ניתן לבחור בן אינספור דוגמאות ועיצובים לתקרת הסלון. היום כבר אין חובה לבחור תאורה רגילה לסלון ותקרה רגילה, אפשרויות חדשות של עיצובים מודרניים זמינות בעבורכם. התקנה של תקרות גבס בסלון אינה מחייבת בעבודה ממושכת או הריסת קירות קיימים, תופתעו לגלות עד כמה בנייה בגבס מהירה ונקייה.

תקרות גבס בסלון

בניית תקרות גבס בסלון לתאורה נסתרת

עיצובים של תקרות גבס בסלון מיועדים לרוב להתקנה של גופי תאורה נסתרים, ענף התאורה מציע היום מבחר גדול של אפשרויות לעיצוב התאורה בסלון הבית. עם גופי תאורה נסתרים תוכלו להאיר את הסלון בעצמה חזקה או עצמה משנית, העיצוב יהיה נקי ללא גופי תאורה נראים לעין. הצוות המקצועי של א.י פרויקטים מתמחה בבניית תקרות גבס בסלון לעיצוב תאורה נסתרת, נשמח להשתתף גם בפרויקט שלכם ולהציע צוות מקצועי ועבודות גבס בסטנדרטים גבוהים של איכות.תקרה אקוסטית מעץ, תקרות אקוסטיות מפיברגלאס, תקרות אקוסטיות מפחעדין מתלבט? השאיר לנו פרטים ונדאג לחזור אליך עם מגוון רחב של עבודות 

צור קשר

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים