קבלן רשום:29749   050-4705438  


תקרות גבס מעוצבות

עם תקרות גבס מעוצבות ניתן להגשים את החלום על תאורה נסתרת מעוצבת, לייצור אווירה מיוחדת בסלון ולהסתיר תעלות של מיזוג או חשמל. עם תקרות גבס מעוצבות ניתן לעצב בצורה איכותית ועמידה לשנים רבות את התקרה בבית. עבודות גבס הן המילה האחרונה בתחום השיפוצים, בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בכמות עבודות הבנייה בגבס, אנו מבצעים עבודות בנייה בגבס בבתים פרטיים או במשרדים ומוסדות, עם הצוות של א.י פרויקטים נוכל להציע לכם עיצובים מיוחדים מקוריים בהתאמה אישית.

יתרונות של עבודה עם גבס

בהשוואה לעבודות בנייה אחרות, עבודות בנייה עם גבס תהיינה מהירות ויעילות יותר, הגבס הוא חומר גלם עמיד ונוח לעבודה, העוסקים בתחום מעדיפים עבודה עם גבס על פני חומרי גלם רבים אחרים. באמצעות גבס אפשר היום לבנות רהיטים, לייצור חלוקת חללים חדשה בבית, לבנות תקרות גבס מעוצבות ועוד. תוצאות טובות מושגות עם גבס בתוך זמן קצר, מעט מאוד לכלוך ומינימום עבודה.

תקרות גבס מעוצבות
עלות הגבס נמוכה יותר בהשוואה לחומרי גלם אחרים, כאשר מבצעים השוואה בין עלויות של בנייה מגבס לבין עלויות של בנייה מבטון מגלים כי הגבס זול יותר משמעותית. העיצוב בלוחות גבס פשוט ונוח, הגבס מתאפיין באלסטיות וגמישות שאין בחומרי בנייה אחרים, עיצובים מיוחדים ניתנים לבנייה עם גבס, השימוש בגבס פותח בפנינו אפשרויות עיצוב חדשות.

למה הקבלנים מעדיפים גבס?

בחירה בחומרי גלם שהקבלנים מעדיפים תהיה עדיפה גם בעבורכם, כאשר מדובר בחומר גלם עמו נוח לקבלנים לעבוד המחירים יהיו נוחים יותר, העבודה מהירה והתוצאות טובות. הצוות המקצועי שלנו מכיר היטב עבודה עם גבס, אנו מבצעים בהצלחה בכל שבוע מספר עבודות גבס לשביעות רצון מלאה של הלקוח. עבודות גבס ניתן לבצע גם ללא פינוי החדרים בבית וללא שיבוש משמעותי של שגרת בני הבית.

אם אתם מחפשים חומר גלם נוח לעבודה ועיצוב ליצירת מבנה מיוחד לסלון הבית הבחירה הטובה ביותר היא לוחות גבס. הלוחות של הגבס חסינים מפני מים, ניתנים לאיטום ובידוד, חסינים בפני אש ומתאימים לתנאי מזג האוויר בישראל. עם גבס תוכלו להגשים גם את החלום על קרות מעוגלים ונישות מיוחדות.
טואול - אתרים באינטרנט