החברה המובילה בישראל

לעבודות שלד

לבתים פרטיים

17

שנות

ניסיון

אודות א.י.

החברה המובילה בישראל לעבודות שלד לבתים פרטיים

באיכות ללא פשרות

א.י עבודות שלד היא חברה וותיקה ומקצועית המתמחה בתחום עבודות השלד בכל סוגי המבנים. החברה רשומה ברשם הקבלנים בסיווג עבודות שלד ומורשה להשתתף בפרויקטים רחבי ידיים במגזר הפרטי והציבורי גם יחד.

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

תפקידו של

קבלן שלד מקצה לקצה

עיקר תפקידו של קבלן השלד מתחיל בשלב היותר פרקטי של הפרויקט, קרי בשלב הבנייה עצמה ולאחר שהסתיים שלב החדרת הכלונסאות ויציקת הבטון ליסודות המבנה. או אז נכנס קבלן השלד לפעולה ומתחיל ליצור את בסיס המבנה. בסיס המבנה הוא למעשה בסיס של בטון מזוין אותו בונים באמצעות פיזור של כלונסאות ברזל במיקומים אסטרטגיים על פני השטח, ויציקת בטון על גביהם ליצירת משטח אחיד שבסופו של דבר מהווה הבסיס לכל התקנת התשתיות והריצוף של המבנה, ואשר עליו יותקנו גם קירות המבנה.כבר בשלב יציקת הבסיס על קבלן השלד להקפיד על כך הוא פועל בצורה מדויקת על פי תכנית הבניה שאושרה, וזאת על מנת להבטיח שהבסיס כולל פתחים והכנות לתשתיות ביוב ואינסטלציה, תשתיות חשמל ואחרים וכן שהוא עומד בכל העקרונות ההנדסיים שהוגדרו על ידי המהנדס והקונסטרוקטור. בהיבט זה, על קבלן השלד להקפיד על עובי הבסיס, על כמות הבטון, כמות הזיון המשולב בבטון, מיקומי מכלולי הברזל, עובי מוטות הברזל וכדומה. 

  כל אלה מוגדרים במסגרת תכנית הבניה, ועל קבלן השלד לעבוד על פי מה שהוגדר בצורה מוקפדת.

השירותים שלנו

קבלן רשום ג-2

בניית עשרות אלפי מטרים של שלד

עבודה ללא מקדמות

ליווי הנדסי

מאמרים

שיפוץ מטבח

10 טיפים לשיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח מהווה דבר מרגש מאוד. לא מעט אנשים משפצעים את המטבח שלכם בכדי להפוך אותו לחלל דקורטיבי ופונקציונאלי, אשר מצד אחד הם ייהנו להיכנס אליו ומצד שני הוא ישמש אותם עבור הצרכים הרלוונטיים בצורה הטובה ביותר. שיפוץ מטבח כולל בתוכו לא מעט פעולות שיש לבצע ולא מעט אלמנטים שונים וריהוט שיש לבחור עבורו. במאמר הבא תקבלו טיפים יעילים עבור שיפוץ מטבח או חידוש מטבח.

קרא עוד »
תיבת דואר

חקר את האבולוציה של תיבות דואר: מעיצובים קלאסיים ועד מודרניים

תיבות דואר היו חלק חיוני מחיינו במשך מאות שנים, ומספקות דרך נוחה ומאובטחת לקבל דואר. עם הזמן, העיצוב והפונקציונליות של תיבות הדואר התפתחו, תוך התאמה לצרכים וההעדפות המשתנות של אנשים וקהילות. במאמר זה נתעמק במסע המרתק של תיבות הדואר, ממקורותיהן הקלאסיים ועד לעיצובים המודרניים שאנו רואים כיום.

קרא עוד »
מאפיות

ציוד למאפיות

אם אתם חולמים לפתוח מאפייה, חשוב מאוד שתדעו כי עליכם לדאוג  למגוון פרטים חשובים כגון: המקום שבו תהיה המאפייה שלכם, רישיון עסק ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לדאוג לו הוא כמובן רכישת ציוד למאפייה. רכישת הציוד צריכה להתבצע בצורה הטובה ביותר שכן, בסופו של דבר התוצר שתמכרו ללקוחות שלכם, יהיה בהתאם לציוד המקצועי שתרכשו. ציוד למאפייה איננו ציוד רגיל שמשתמשים בו עבור אפייה ביתית וחשוב מאוד להכיר את התחום ולהבין כיצד לבחור את הציוד המתאים לכם ביותר וכן, את הציוד האיכותי ביותר.

קרא עוד »

טיפים יעילים להדברה לאתרי בנייה

אתרי בנייה פגיעים פעמים רבות להדבקות מזיקים עקב הפרעה בבתי הגידול הטבעיים ושפע מקורות המזון. כדי להבטיח סביבה נקייה ממזיקים ולמנוע כל נזק פוטנציאלי או סיכונים בריאותיים, ישנה חשיבות מכרעת לאתרי הבנייה בישראל ליישם אמצעי הדברה יעילים.

קרא עוד »

שאל אותנו

שאלה