טיפים לשינוע קל של ציוד הבנייה

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

איך מתחילים לבנות בית? מאיפה מגיע כל הציוד הנדרש בכדי שבניין רב קומות בעל 30 קומות יקום בנקודה כלשהי? בעבר זה היה מאתגר יותר, אך כיום שינוע ציוד הבנייה הפך למשימה מעט יותר אפשרית בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שהביאה ליצירתם של משטחים עמידים יותר, כלי רכב חזקים יותר ומנופים שמסוגלים להרים משקלים כבדים במיוחד. כדי לעשות לכם סדר בתהליך, אספנו כמה מהפתרונות העיקריים העומדים בפני הקבלנים במאה ה-21 לשינוע ציוד הבנייה לאתרים השונים.

על מנופים ומשטחים – כל מה שצריך לדעת על שינוע ציוד בנייה

כדי לבנות כאמור, יש צורך בלא מעט חומרי בנייה שחלקם כבדים מאוד ומגיעים בכמויות אדירות. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר ובלי נזק, יש לעשות שימוש באלמנטים כדוגמת:

  • משטחים – הרי הצבעים, ארגזי הכלים, המקדחות ושאר הציוד הנדרש לצורך בנייה יהיה חייב לשבת על משהו יציב כדי לא לזוז ולהגיע ליעד בשלום. משטחים יציבים וחזקים העשויים חומרי גלם איכותיים הם הפתרון המושלם, לא בכדי ניתן לראות אותם כמעט בכל שטח בנייה והם לוקחים חלק כמעט בכל פרויקט שבו ישנה הבנה של עבודה יעילה ופרקטית מה היא.
  • מנופים – כשעוברים דירה וישנו ציוד רב, או בפרויקטים גדולים של בנייה שבהם המעליות והצינורות לא מתאימים להורדת הציוד מהקומות הגבוהות (כולל פינוי פסולת), ייעשה שימוש במנופים משוכללים ומתקדמים לצורך העבודה. המנופים המשוכללים כיום מסוגלים להרים משקלים גבוהים במיוחד, להעביר אותם מנקודה לנקודה ולסייע לפועלים והקבלנים לעבוד באופן נכון ונקי יותר בהתאם לצרכים שלהם.
  • מלגזות – אם כבר אנו מדברים על משטחים אי אפשר לדבר עליהם מבלי להזכיר את המלגזות שבמידה ואין צורך להשתמש במנוף מסיבי ועצום, הרי שהמלגזות יספיקו בכדי להעמיס עליהן את המשטחים הכבדים ולהעביר אותם ממקום למקום. חשוב לציין שבמלגזות ניתן להשתמש כשהשטח נקי ומאפשר מעבר באמצעות כלי רכב על גלגלים, מה שלא תמיד אפשר לומר על אתרי בנייה. בדקו היטב את מצב השטח ובהתאם לכך בחרו את אופן השינוע הנכון ביותר.

ציוד מתקדם ושיטות מתאימות תמצאו רק אצל החברה המומלצת ביותר

משטחים וציוד שינוע בכלל, אפשר למצוא בקלות אצל חברות המתמחות בכך. עם זאת, אי אפשר שלא לעשות הכל בכדי למצוא את החברה המקצועית והאמינה ביותר שתבטיח שכל הציוד יגיע בשלום ליעד, ללא תאונות חלילה או אלמנטים שנעלמו בדרך. כדי לעשות זאת, עליכם לחפש אחר המלצות וביקורות, אם אפשר לבקש חוות דעת מפורטות יותר מלקוחות עבר של חברות שונות, לראות תמונות או להגיע לאתרי בנייה קיימים ולבחון את המתרחש בעצמכם, הכל כדי לוודא שתהליך הבנייה הארוך והמסורבל שמחכה לכם יעבור בשלום.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

חיפוי עץ לקיר: האם זה באמת שווה?

חיפוי העץ לקיר הוא שיטת בנייה העושה שימוש בלוחות עץ לכיסוי החלק החיצוני של הקירות החיצוניים של המבנה. שיטת בנייה זו משמשת בדרך כלל באירופה,

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

מכון בקרה לאיכות דיור גבוהה

כולם מדברים על זה, אבל איכשהו המצב לא משתנה; קצב הבנייה במדינה הקטנה שלנו הולך וגובר, ובכל יום צצים בכל רחבי המדינה בניינים גבוהים יותר,

Read More »

השימוש בפסולת ברזל והפינוי

פסולת ברזל ומתכת היא דאגה מרכזית בעולם כיום. ההערכה היא כי למעלה מ-10% מכלל הפסולת המיוצרת בעולם מורכבת מחומר מסוג זה. על מנת לצמצם פסולת

Read More »

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו