כך בוחרים את אנשי המקצוע לשיפוץ או בניית הבית

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

עבודות בנייה או של שיפוץ הבית הן עבודות שחייבות להיעשות בצורה מקצועית. אנחנו לא יכולים לשפץ מחדש את הבית כעבור תקופה קצרה מסיום השיפוץ הקודם רק בגלל שלא רצינו להשקיע יותר מידי בשיפוץ ורצינו לחסוך בעלויות. במקרים רבים, בהם אנחנו מנסים לקמץ בהוצאות ולא הולכים על איכות, הזול מתברר כיקר מאוד. כי אחר כך עולה צורך בביצוע שיפוצים שונים, תיקונים יקרים וביצוע מחודש של כל העבודות כדי לשקם את הנזקים.

אז אם אתם עומדים בשלב כזה של שיפוצים של הבית, שימו לב ואל תהיו נמהרים. בחרו בקפידה את אנשי המקצוע, שימו לב לשירות שהם מציעים ואל תמהרו לסגור חוזה עם אף אחד לפני שאתם בטוחים כי כל אחד מהם הוא אכן זה שיספק לכם את העבודה בצורה הכי מקצועית והכי טובה לכם.

אז אנחנו כאן עם שורה של טיפים אשר אלו יסייעו לכם להגיע אל אנשי המקצוע הכי טובים בתחום.

  • בודקים המלצות – בכל מה שקשור לנושאים הללו של בחירת אנשי מקצוע בכל תחום שלא יהיה, חשוב תמיד לשים לב כי ישנן המלצות של לקוחות קודמים וכי נותן השירות הוא אדם שמספק שירות מוצלח ללקוחותיו. הטוב ביותר הוא לפנות אל אותם לקוחות ולבקש מהם מידע על סוג השירות, על טיב השירות, על האחריות על העבודה ובאופן כללי על מידת שביעות הרצון שלהם מכל העבודה שנעשתה.
  • בודקים מחירים – בכל מה שקשור לתחומים הללו של שירותים מקצועיים, חשוב תמיד לזכור כי יש פערי מחירים וכל נותן שירות יש לו את התעריף שלו. כך שבהחלט יש מצב למצוא שירותים זהים בטווח מחירים רחב. ברור אם כן ששווה בהחלט להשקיע במסע קצר לצורך השוואת מחירים לפני שמחליטים אל מי לפנות ובידי מי להפקיד את העבודה.
  • בודקים לו"ז – ככל שנותן השירות הוא איש עסוק יותר הלו"ז שלו יהיה עמוס יותר. אז מה? תלכו אל איש מקצוע משועמם שרק יושב וממתין ללקוחות? ברור שלא על זה אנחנו נמליץ לכם. אתם בטוח רוצים שירות של איש מקצוע מבוקש בשוק וכזה שהרבה אנשים רוצים דווקא אותו. מה שכן, עליכם לשים לב כי מדובר באיש מקצוע ששומר על הלוז וכשהוא מבטיח תאריך יעד, הוא אכן עומד בזה. אנשים רציניים, עמוסים ככל שיהיו, לא יוותרו על השירות האמין ללקוחותיהם. אם מצאתם איש כזה שהוא גם עמוס אך הוא גם מקפיד לעמוד במילתו ובלו"ז שהוא מבטיח, דעו שהגעתם לכתובת הנכונה אותה אתם מחפשים.

עורך דין מקרקעין שילווה את התהליך

בכל מה שקשור לתהליכי בניה, במיוחד אם אלו מתנהלים מול קבלן שלוקח על עצמו את כל הנושא, חשוב שיהיה גם עורך דין לענייני מקרקעין שילווה את הלקוח בכל התהליך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

השימוש בפסולת ברזל והפינוי

פסולת ברזל ומתכת היא דאגה מרכזית בעולם כיום. ההערכה היא כי למעלה מ-10% מכלל הפסולת המיוצרת בעולם מורכבת מחומר מסוג זה. על מנת לצמצם פסולת

Read More »

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

כל היתרונות של רשתות לחלונות

נמאס לכם ממזיקים שנכנסים לתוך הבית? כאן נסביר למה רשת לחלונות הוא הפתרון המומלץ ביותר עבורכם!   מהן רשתות לחלונות? לפני שנעסוק ביתרונות של רשתות

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו