כל היתרונות של רשתות לחלונות

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

נמאס לכם ממזיקים שנכנסים לתוך הבית? כאן נסביר למה רשת לחלונות הוא הפתרון המומלץ ביותר עבורכם!

 

מהן רשתות לחלונות?

לפני שנעסוק ביתרונות של רשתות לחלונות ולמה כדאי גם לכם להתקין אותן אצלכם בבית, חשוב להבין מהן בכלל. אם כן, מדובר על רשתות ייעודיות, שמטרתן היא למנוע כניסה של מזיקים שונים לתוך מבנים ובעיקר בתי מגורים. הרשתות מותקנות על החלונות ועל דלתות היציאה אל מרפסות וחצרות וכך הן מתאימות לשמירה על כל הפתחים המועדים לפורענות של אותם מזיקים ולמניעת הכניסה שלהם פנימה.

 

חסימה מוחלטת

היתרון החשוב ביותר של הרשתות הוא היעילות שלהן. כלומר, הן פשוט עושות את העבודה ומונעות ממזיקים מכל הסוגים לחדור לתוך הבית! איך זה קורה? פשוט מאוד – הרשת היא צפופה מאוד וכך היא יכולה לחסום את כל סוגי המזיקים. אפילו את אלה המעופפים, אלו המטפסים ואלו הקטנים ביותר. למעשה, הן יכולות אפילו לחסום את הכניסה של יתושים קטנים ומן הסתם, גם של תיקנים, עכבישים, חיפושיות, זוחלים מכל הסוגים וכך הלאה.

 

ידידותיות ברשת

יתרון חשוב נוסף של רשתות לחלונות הוא, שלמרות שהן מאוד לא ידידותיות למזיקים, הן מאוד ידידותיות לדיירי הבית. הכוונה היא לכך, שבזכות היותן שקופות ודקות, הן מאפשרות כניסה של אור טבעי מן החוץ ומעבר של אוויר וכך הן שומרות על היתרונות החשובים כל כך של חלונות ומרפסות. כמו כן, במידה ואתם מחזיקים בבית חיית מחמד כזו או אחרת, הרשתות ידידותיות גם מבחינה זו. כלומר, הרשתות חזקות ועמידות מספיק בשביל שלא תצטרכו לחשוש מפני שריטות של כלבים וחתולים על הרשת והיא תישמר ותמשיך לעשות את העבודה הטובה שלה לאורך זמן, בעוד שאתם תוכלו להמשיך לישון בשקט ובלי זמזומים מיותרים.

 

התקנה ותפעול

אם נשווה את האפשרות של רשת לחלונות לאפשרויות אחרות להרחקת חרקים ומזיקים אחרים, הרי שחשוב להתייחס גם לנושא של ההתקנה והתפעול שלה. אם כן, ההתקנה של הרשתות היא מאוד פשוטה ונוחה. הן מותקנות על גבי המסילות הקיימות של החלונות ולכן ההתקנה לא דורשת הכנה מיוחדת וגם לא מייצרת לכלוך. מבחינת התפעול, ישנן שלוש אפשרויות של פתיחה וסגירה של הרשת: הזזה, גלילה או רשת קבועה. היות שהרשת הקבועה מקובעת ולא באמת ניתנת להזזה, היא הרבה פחות מבוקשת משתי האפשרויות האחרות.

 

ניקיון

דבר נוסף שוודאי יעניין אתכם, אם אתם מתעניינים לגבי רשתות לחלונות, הוא אופן הניקוי שלהן. ובכן, הבשורה הטובה היא, שזה הרבה יותר פשוט מכפי שוודאי חשבתם! כל מה שצריך לעשות כדי לנקות רשתות לחלונות זה להתיז על הרשת זרם חזק של מים בעזרת צינור או להוציא את הרשת מהמסילה ולנקות בעזרת זרם מים מהברז. כך תוכלו להוציא את האבק שמצטבר בקלות ובמהירות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

השימוש בפסולת ברזל והפינוי

פסולת ברזל ומתכת היא דאגה מרכזית בעולם כיום. ההערכה היא כי למעלה מ-10% מכלל הפסולת המיוצרת בעולם מורכבת מחומר מסוג זה. על מנת לצמצם פסולת

Read More »

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

Read More »

מתי צריך לבצע את איתור התשתיות?

תשתית תת קרקעית כוללת קווי מים, גז וקווי חשמל. כאשר כלי עזר אלו נמצאים מתחת לאדמה, קשה לאתרם ולמפות אותם. הצורך במיפוי תשתיות תת-קרקעיות גדל

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו