למה משמש מיני מחפרון?

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

מכונה זו נועדה ליצור רוחב וגובה של פחות מ-10 רגל, תוך יכולת להרים עד 3 טון. זה מאפשר להשתמש בו במקומות שבהם הוא יהיה מסוכן מדי עבור כל רכב אחר. מחפרון מיני הוא מכונה המשמשת לחפירה ולגירוף של אדמה, חול, חצץ ובוץ. הוא בדרך כלל קטן יותר ממחפרון רגיל וניתן להשתמש בו בחללים סגורים. כתבה על מחפרון קטן ונייד שאורכו פחות ממטר. המחפרון המיני אינו רק אלטרנטיבה למחפרון המסורתי שנמצא באתרי בנייה. ניתן להשתמש בו גם לגינון, להעברת ריהוט גן ולמטרות נוספות.

המחפרון המיני הוא מחפרון קומפקטי וקל לניהול שהוא הרבה יותר קטן מהמחפרים ההידראוליים המסורתיים. המחפרון המיני ידוע גם כמיקרו מחפר, בעל מפתח פגיעה ודלי, אך אינו מתאים לשימוש בשטח. אם אתה מחפש את המכונות התקציביות הטובות ביותר לקנייה, זו עשויה להיות אפשרות לשקול. מחפרון מיני הוא מחפרון זעיר ועוצמתי. הם משמשים בדרך כלל לחפירת בורות, הרמת עמודים ויצירת תעלות. המכונות הקטנות הללו חזקות מספיק כדי להתמודד עם משימות שיהיו קשות מדי עבור מחפרון מסורתי.

מיני מחפרונים

"מיני מחפרון" הוא מוצר חדש עם תכונות מדהימות. מחפרונים לרוב כבדים וקשים לנשיאה, אך המוצר החדש מגיע עם משקל של 140 ק"ג בלבד. הוא מיועד להובלה קלה ואחסון פשוט. למחפרון המיני יש יכולת לשאת 160 ק"ג של חומר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור עבודות קטנות באתרי בנייה כמו תיקון קירות, יצירת קירות ומבנים אחרים. צוות העיצוב במיני מחפרון מציע שמוצר זה יכול לשמש אנשים שצריכים להעביר חומרים רבים באתרי בנייה אך אין להם מספיק זמן או כוח אדם.

מחפרון מיני הוא סוג של מחפר המשמש בדרך כלל למילוי ומילוי בתעלות. למכונה יש את אותן יכולות כמו מחפרון סטנדרטי בגודל מלא, אבל היא תוכננה להיות הרבה יותר קטנה וקלה יותר. בתקופה האחרונה, מחפרון מיני הפך לפופולרי ביותר בשל גודלם. הם משמשים באתרי בנייה, חוות, בורות חצץ ומחצבות ברחבי העולם. מחפרון מיני הוא גרסה קטנה יותר ופחות חזקה של מחפרון. הוא משמש לחפירה ולגריפת אדמה. מחפרונים מיני הם בדרך כלל קטנים וקלים יותר מסוגי מחפרונים אחרים. הם משמשים גם למטרות גינון והשקיה כאשר יש צורך להזיז או לגרוף לכלוך רב.

המחפרון המיני הוא מכונה רב תכליתית שניתן להשתמש בה בתרחישי עבודה שונים. למכונה יש בעיקר שתי פונקציות שונות, אחת היא לחפור ואחר היא להרים. המחפרון המיני הוא כלי רב תכליתי שיכול לשמש גם כמחפר, מעמיס משאית ומעמיס מסילה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

חיפוי עץ לקיר: האם זה באמת שווה?

חיפוי העץ לקיר הוא שיטת בנייה העושה שימוש בלוחות עץ לכיסוי החלק החיצוני של הקירות החיצוניים של המבנה. שיטת בנייה זו משמשת בדרך כלל באירופה,

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

מכון בקרה לאיכות דיור גבוהה

כולם מדברים על זה, אבל איכשהו המצב לא משתנה; קצב הבנייה במדינה הקטנה שלנו הולך וגובר, ובכל יום צצים בכל רחבי המדינה בניינים גבוהים יותר,

Read More »

השימוש בפסולת ברזל והפינוי

פסולת ברזל ומתכת היא דאגה מרכזית בעולם כיום. ההערכה היא כי למעלה מ-10% מכלל הפסולת המיוצרת בעולם מורכבת מחומר מסוג זה. על מנת לצמצם פסולת

Read More »

הקושי בפינוי אסבסט מבתים

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין. נמצא שהוא גורם לסרטן, מחלות בדרכי הנשימה ובעיות בריאות אחרות. הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) יזמה קמפיין לאומי להסרת

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו