מדפים למחסן פתרון אחסון מודולרי

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

מדפים למחסן יהוו אופציה מצוינת לאחסון נוח ומתקדם. ישנם סוגים רבים של מערכות מדפים אשר יכולות לשפר ולשדרג את נראות החלל שבו מעוניינים לאחסן את הפריטים המבוקשים כמו גם יכולת מודולרית משתנה אשר תספק מגוון אפשרויות מצוינות לסדר וארגון.

איזה סוגי מדפים למחסן ניתן להשיג?

  • מערכת מדפים מודולריים
  • מדפים בהתאמה אישית לגודל המקום והצורך
  • מדפים המותאמים למגירות נעות

ישנם סוגי מדפים נוספים של היחידה למדפים העשויים מחומרים הקלים לשינוע ובעלי יכולת של הוספה והורדה של מדפים, דלתות, מגירות וכדומה. המחירים של מערכות המדפים המודולריים שווים לכל כיס ויאפשרו קנייה מצוינת לארגון המקום הרצוי.

כיום ידוע רבות על חשיבות הארגון והסדר במקומות שונים וגם במקומות אחסון. נתנו פתרונות נוחים ויעילים על מנת לאפשר ניצול מירבי של המקום ואפשרות התמצאות נוחה וקלה. ארגון ואחסון שנעשים בצורה נבונה יאפשרו חסכון במקום וחסכון בזמן יקר. גם בהכנסת האחסון וגם בהוצאתו כמו גם בשינוע ושינוי בעת הצורך.

ניתן להשיג מערכות מדפים במחירי מבצע נמוכים ביותר והם יכולים להתחיל  מ300 ₪ ולעלות בהתאם לגודל המדפים, איכותם ופרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר.

מדפים מודולריים משמשים לשימושים שונים ובעלי איכויות רבות:

  • הם מסוגלים לסחוב עומסים כבדים.
  • בעלי יכולת להתקנת דלתות וגם לנעילה.
  • נבנים ומותקנים בהתאמה אישית לצורכי המזמין
  • חוסכים במקום
  • מייצרים סדר וארגון המקל על המשתמשים.

השנים האחרונות הציבו סטנדרט גבוהה בכל הנוגע לאחסון וסדר. הדבר נובע בעיקר מחשיפה של הקהל הישראלי לפתרונות אחסון במקומות נוספים בעולם. כמו גם העיסוק בעיצוב ושדרוג מרחב המחייה והעבודה עלה מאד ונכנס לתודעה כגורם חשוב ביותר להתנהלות תקינה.

מקומות העבודה

כבר לא מסתפקים במחסנים מבולגנים אשר ההתמצאות בהם קשה ומייגעת ותופסת זמן נרחב. נעשו מאמצים בארגונים גדולים וגם קטנים לשוות סדר למקומות האחסון על מנת להנות מהיתרונות שהסדר מייצר.

אותה מגמה נמצאת שנים רבות יותר במרחב הפרטי בו הצורך בסדר וארגון גבר בשנים האחרונות בשל שיטות עיצוב וחשיפה למגוון אפשרויות אחסון שלא היו קיימות בעבר.

הביקוש לארגון בצורת מדפים עלתה וגם הייצור נעשה פשוט ומהיר יותר, שני אלמנטים אלו תרמו רבות להורדת המחירים ולשפע האפשרויות. כיום ניתן למצוא מערכות מדפים במחירים נוחים וניתן לבצע שיפור במראה המקום הרצוי על ידי שימוש במוצרים אחסון ומערכות מודולריות של מדפים אשר יארגנו בצורה מקסימלית את המתבקש.

כאשר ניגשים לקנות מדפים למחסן רצוי למדוד את גודל המקום אליו רוצים להכניס את המדפים את הגובה העומק והרוחב ולחפש את המידות הרצויות. ניתן בהתחלה לרכוש מערכת בגודל מסוים ואחר להוסיף מדפים נוספים בהתאם לצורך. כמו כן למצוא מגירות ותאים אשר יתאימו לסגנון המתבקש. כמו כן לבחון האם יש צורך בדלתות וכדומה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

פינוי פסולת לבניין משותף

סילוק הפסולת הוא נושא מרכזי עבור מדינות רבות, וזה לא הולך להיות קל יותר. אנחנו צריכים למצוא דרכים להתמודד עם הבעיה, וישנן דרכים רבות ושונות

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

היתרונות בעבודה עם קבלן רשום

ההבדל בין איש מקצוע שהוסמך ותפקיד ויש לו רישיון לעסוק בו, לעומת חאפר ללא ידע בסיסי ויסודי וכל שכן רישיון ורישום בפנקס אנשי המקצוע הרלוונטי

Read More »

מה זה בעצם מודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא אדם שהוכשר למדוד ולסמן את מיקום הגבולות של אתר בנייה. המודד אחראי לביצוע כל המידות הנדרשות ושסימוני הגבול יהיו בהתאם למפרט הקבוע

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!