אודות א.י עבודות שלד קבלן רשום

הניסיון עושה את ההבדל

א.י עבודות שלד היא מתמחה בתחום עבודות השלד בכל סוגי המבנים. החברה רשומה ברשם הקבלנים בסיווג עבודות שלד ומורשה להשתתף בפרויקטים רחבי ידיים במגזר הפרטי והציבורי גם יחד.

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

קבלן שלד ללא חומר

קבלן שלד רשום

לאורך השנים רכשה לעצמה א.י עבודות שלד מוניטין רב הן מול לקוחות פרטיים והן מול גורמים מקצועיים בענף הבנייה וכיום נחשבת לשותף מקצועי מבוקש בשלל פרויקטים בתחום הדיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ובנייה קלה בכל רחבי הארץ. החברה מספקת את שירותי הבנייה לעבודות שלד על בסיס ערכי יסוד של מסירות, אכפתיות, מקצועיות, אדיבות ומצוינות.

במסגרת הפרויקטים שמנהלת א.י עבודות שלד מבוצע תכנון קפדני ובדיקות יסודיות של השטח. במקרים מסוימים אנו מבצעים חלק מעבודות הביצוע המקדמיות במפעלי החברה או בשיתוף פעולה עם יצרני רכיבים לענף הבנייה. העבודות בשטח מבוצעות בניהול מקצועי של מהנדס בניין מוסמך, מנהלי עבודה ועובדים מקצועיים בכל היקף ובהתאמה מלאה להיקף הפרויקט.

שירותי החברה מסופקים בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל, קבלן הביצוע, המהנדסים ומנהלי הפרויקט במטרה לספק ללקוח את הערך המקסימלי ואת איכות העבודה הגבוהה ביותר.

שירותי החברה בתחום עבודות השלד כוללים:

  • בניית מתווה – סימון קווי המתאר של המבנה וסימון מיקומי היסודות.
  • ביסוס וכלונסאות – קידוח כלונסאות, ייצור כלובי ברזל באמצעות מוטות ברזל בקטרים שונים, החדרה לקדחים וביצוע יציקת בטון מקצועית ומוקפדת עם בטון איכותי וטרי בפיקוח קונסטרוקטור מוסמך.
  • בטון רזה – יציקת בטון דליל על גבי הקרקע ליצירת שכבת איטום היוצרת הפרדה מלאה בין הקרקע ובין המבנה עצמו.
  • איטום מרתף – איטום של חללים תת קרקעיים המיועדים לשמש את המבנה לצורך חניה, מרתף, מקלט וכדומה. איטום סופר מקצועי המיועד במיוחד לאיטום חללים תת קרקעיים.
  • קורות קשר – קורות פלדה לחיבור בין כלל יסודות המבנה על מנת ליצור מכלול מבני אחד מגובש לניצול מיטבי של תמיכת היסודות במבנה.
  • יציקות בטון – ביצוע יציקות בטון ועבודות טפסנות ליציקת רצפת המרתף, תקרת המרתף, תקרת קומת הקרקע וגג עליון, כל אחד בשלב המתאים בתהליך הבנייה.
  • בניית מעטפת – בניית מעטפת הקירות של הבית באמצעות עמודי תמך שביניהם מונחים הבלוקים לכדי קירות. בניית המעטפת יכולה להתבצע גם באמצעות יציקות בטון וגם באמצעות קירות טרומיים המיוצרים במפעל ומובלים אל אתר הבנייה.
  • מחיצות פנים – בניית קירות הפנים של הבית ויצירת החלוקה הפנימית של הבית לחדרים בהתאם לתכנית הבנייה.
  • פיתוח – בניית חומות, גדר היקפית, חניה, שבילים ומכלולי בנייה נוספים במרחב החיצוני המצוי בשטח המבנה.

א.י. עבודות שלד מציעה את שירותיה גם למגזר הפרטי ומקפידה לעבוד בצורה אישית וצמודה עם הלקוח, לסייע בכל ההתחבטויות והאתגרים העומדים בפניו ולהבטיח לו את התוצאה הטובה ביותר בסיום הפרויקט.

צוות המקצוענים של א.י עבודות שלד מזמין אתכם להתקשר, לשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם סביב נושא בניית השלד וסביב הפרויקט כולו. משם נלווה אתכם יד ביד עד לסיום הפרויקט ואכלוס המבנה ונשאיר בידיכם תעודת אחריות מלאה על העבודה המקצועית שלנו.

קבלן שלד מומלץ לוילות
קבלן שלד מחיר