בניית שלדים

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קשה להגדיר חלק מסוים בבניין כחלק החשוב ביותר בו. גם היסודות עצמם, אפילו אם הם חזקים ובנויים היטב, אינם יכולים למנוע פגיעה ביציבות ובחוזק המבני של המבנה אם השלד מכיל בתוכו ליקויים משמעותיים. בניית שלדים הוא תחום שמחייב רמה הנדסית ומקצועית גבוהה של הקבלן המבצע ובהתאם לכך התפתח ענף שלם של קבלני שלד, המתמחים ספציפית בתחום זה של ענף הבנייה. אז מה זה בדיוק שלד בניין, מה כולל פרויקט של בניית שלדים ומיהו הגורם המקצועי שאותו אתם רוצים לגייס לטובת בניית השלד לבית או למבנה שלכם? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

מה זה שלד בניין ומה כולל התהליך של בניית שלדים?

ובכן, שלד בניין הוא כלל קירות ועמודי הבטון שמהווים את הקונסטרוקציה של הבניין עלות בניית שלד היא העלות הגבוה ביותר בפרויקט בניה, ובכלל זה גם יסודות המבנה שקבורים עמוק בתוך האדמה. שלד הבניין כולל את יסודות המבנה, את הביסוס (שכבת הבטון שמפרידה בין חלל הפנים של המבנה ובין האדמה ואשר עליה נפרשת רצפת המבנה), קירות המעטפת החיצוניים של המבנה, קירות הפנים שמחלקים את החלל הפנימי לחדרים, תקרת המבנה וגג המבנה. כפי שניתן להבין, שלד המבנה הוא למעשה המבנה כולו ועליו "מלבישים" את כל האלמנטים האחרים כמו ריצוף, דלתות, חלונות, טיח, צבע, כלים סניטריים, תשתיות וכן הלאה.

בהתאם לכך, בניית שלדם הוא מרכיב המפתח בכל פרויקט בנייה וכולל בתוכו מספר שלבים ובכלל זה: מדידות שטח להגדרת מיקומי הנחת היסודות, ביצוע קידוח כלונסאות, החדרת כלונסאות ויציקת בטון לבניית היסודות, בניית בסיס המבנה, בנייה הדרגתית של קירות החוץ של המבנה והשלמתם עם תקרה וגג ובניית קירות הפנים של המבנה. לאחר השלמת כלל השלבים הללו, נכנסים קבלני משנה נוספים אל המבנה ומתחילים בעבודות הטיח והצבע ובכל יתר העבודות הנדרשות להפיכת שלד הבטון למבנה סופי.

מי מבצע בניית שלדים?

יזמי נדל"ן המתמחים בביצוע בניית שלדים ומבנים חדשים עובדים עם אנשי מקצוע משלהם, בדרך כלל קבלני משנה אותם הם שוכרים לצורך הפרויקטים השונים שלהם. אם אתם מקימים את הבית שלכם באופן פרטי במסגרת מודל כדוגמת בנה ביתך, הרי שהמשימה על בחירת וגיוס אותו גורם מקצועי היא משימה שלכם. בניית שלדים היא משימה מקצועית שמבוצעת על ידי קבלני שלד ועל כן תחילה אתם רוצים לאתר קבלן שלד רשום, שמופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון תחת הסיווג הספציפי של קבלני שלד. שנית, אתם רוצים לוודא שאותו קבלן שאותו אתם בוחרים, מתמחה בסוג המבנים שכמוהו אתם רוצים לבנות בעצמכם. ישנם קבלני שלד המתמחים בבתים פרטיים, ישנם אחרים המתמחים בבניית משותפים ואחרים מתמחים בבניית מגדלים ורבי קומות. ישנה חשיבות רבה לכך שקבלן השלד שבונה עבורכם את הפרויקט יהיה מומחה בסוג המבנה שאותו אתם רוצים לבנות.

בניית שלדים
בניית שלד

בבחירת הגורם המקצועי שמתמחה בתחום של בניית שלדים ויבנה עבורכם את שלד המבנה, אתם רוצים בהחלט לבדוק כמה קבלנים בכדי להגיע להצעה הטובה ביותר, אבל אתם רוצים גם להבטיח שמדובר בגורם מקצועי בעל מוניטין. שלד המבנה הוא המבנה כולו, הוא הבטיחות שלכם והוא איכות החיים שלכם לעשורים הבאים, ולכן כדאי שאת המשימה תשאירו בידיים מקצועיות. כמו כן, מאחר ומדובר בשלב חשוב מאוד בתהליך הבנייה, כדאי שתגייסו במקביל גם מפקח בנייה בדמותו של מהנדס בניין מוסמך. מפקח הבנייה אמור לפקח על כל תהליך בניית השלד על מנת לוודא שהוא עומד בקריטריונים ההנדסיים הנדרשים ובסטנדרטים שהגדרתם. מפקח הבנייה מייצג אתכם בפרויקט ולכן חשוב שאתם תהיו אלה שמגייסים אותו ומשלמים לו את שכרו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!