דירה למכירה בתל אביב מעכשיו לעכשיו – מה חשוב לדעת?

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רכישת דירה היא ללא כל ספק צעד פיננסי משמעותי. ההחלטות שאתם מקבלים כעת צפויות להשפיע על העתיד הפיננסי שלכם ושל משפחתכם. על כן, חשוב לתכנן נכון את התהליך כולו וללוות אותו עם מיטב אנשי המקצוע. דירה למכירה בתל אביב אפשר למצוא בבניינים חדשים וגם בשכונות ישנות. על מנת לבחור נכון ולייעל את התהליך נקבע תחילה את השכונות בהן נרצה לרכוש נכס ואת התקציב. כל דירה שעולה על הפרק כמועמדת לרכישה יש לבדוק באופן יסודי עם דגש על מצב פיזי, תכנון, רישום. כדאי לערוך רשימת יתרונות וחסרונות עבור כל דירה ולקבל החלטה בהתאם.

מטרת רכישת דירה למכירה בתל אביב

לא נצא לדרך ונתחיל לחפש אחר דירות למכירה מבלי לקבוע תחילה האם הדירה צפויה לשמש אתכם למגורים או להשקעה. ניתן כיום עדיין למצוא דירות להשקעה במחירים משתלמים בשכונות הבאות : כפר שלם, יד אליהו, קריית שלום, נווה עופר. אלו הן שכונות ישנות בעלות פוטנציאל פיתוח, השווי של הנכסים צפוי לעלות בתוך מספר שנים. רכישת דירה בבניין ישן חשוב ללוות עם איש מקצוע מנוסה שמכיר את המאפיינים של האזור ואת תכניות הפיתוח. אם אתם מחפשים דירה למגורים שלכם יש למקד את החיפוש בשכונות בהן תרצו להתגורר ואף ברחובות ספציפיים. ניקח בחשבון פרטים כמו מספר חדרים, ממ"ד, כיווני אוויר, מעלית, חנייה, מרפסת שמש, סמיכות לבתי ספר.

ניתוח שוק הנדל"ן המקומי

דירה למכירה בתל אביב נבחר בראש ובראשונה על פי המאפיינים של שוק הנדל"ן. חשוב שתהיו מודעים למחירים בהם נמכרים ומושכרים נכסים דומים באזור. נבחן גם את הפרופיל של האוכלוסייה, את השירותים לתושב, את מספר הדירות שעומדות להשכרה, את תכנית הפיתוח, את דרכי התחבורה. כמשקיעים חשוב שתדעו מהו סכום שכר הדירה שאתם צפויים לקבל ומהי רמת הסיכון. בעיר תל אביב יש ביקוש רב לדירות להשכרה, כך שיש סבירות גבוהה שהדירה לא תעמוד ריקה אפילו יום אחד.

מימון רכישת דירה

בשעה טובה מצאתם לעצמכם דירה למכירה בתל אביב שתואמת את הצרכים והציפיות שלכם, כעת עליכם למהר לקדם את העסקה. על מנת להיות ערוכים לקבלת החלטה מהירה חשוב שתדעו מראש מהו גובה ההון הנזיל שלכם ואיזה סכום תרצו לקבל במסגרת הלוואת המשכנתא. כדאי שיהיה לכם כבר אישור עקרוני למשכנתא ותמהיל. אם אתם רוכשים דירה ראשונה, ניתן לקבל משכנתא בגובה של עד 75% משווי הנכס. לטובת רכישת דירה להשקעה אפשר לקבל משכנתא בגובה של 50% משווי הנכס. לרוב, הבנק יאשר החזר חודשי שאינו עולה על 30% מסכום ההכנסה הפנויה שלכם. בתכנון של התקציב יש לקחת בחשבון גם הוצאות נלוות לרכישת הדירה. מחפשים דירה להשקעה בתל אביב? חייגו עוד היום אל סוכנות יש נדל"ן לאיתור מהיר של נכסים במחירים משתלמים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!