הצללות הן לא רק עניין של הגנה: איך הן יכולות לשפר את האווירה?

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

השמש קופחת מעל ראשנו, כל מה שאנחנו מחפשים זה אזור מוצל. אכן, השמש עשויה להעיק ולגרום לחוסר נוחות. בדיוק לכן נגלה כי בחללים פתוחים רבים סביבנו מותקנת הצללה. יש כיום מגוון סוגים של הצללות מחומרים שונים. כלל ההצללות נועדו למנוע את חדירת קרני השמש אל תוך החלל, ולאפשר במקום פעילות גם בשעות היום. בנוסף ממלאות הצללות תפקידים נוספים כמו שמירה על פרטיות, עיצוב וכן יצירת אווירה.

כיצד הצללות משפרות את האווירה?

מלבד לתועלות החשובות והקריטיות של ההצללות הן ממלאות תפקיד של שיפור ויצירת אווירה. כיצד הן משפרות את האווירה? חשוב להבין כי אווירה היא תוצר של מרכיבים רבים שיחד יוצרים את ההרמוניה במקום. בין היתר קשורים לאווירה גם הצבעים וסוגי החומרים במקום, הטמפרטורה, רמת הלחות וכל האלמנטים שנמצאים במקום. להצללה יש השפעה על האווירה מכמה בחינות.

·         חום וקרינת שמש – אי אפשר להשוות בין מרפסת מוצפת שמש למרפסת מוצלת. אין דומה חצר שטופת שמש לחצר מקורה. כאשר השטח מוצל האווירה אינטימית ונעימה יותר, אתם חשים במקום מקורה ולא תחת כיפת השמים. מזג האוויר נעים יותר ואין קרינת שמש ישירה.

·         פרטיות – כאשר החצר או המרפסת חשופים אי אפשר לבצע במקום כל פעילות שהיא. לא כך כאשר מתקינים הצללה, המקום הופך להיות פרטי יותר ותחושו שם בטוחים לשוחח ולבצע פעולות כאלו ואחרות.

·         גג / תקרה – אי אפשר להתעלם מכך שבכל חלל יש לגג או לתקרה חלק באווירה שנוצרת. מה שאומר שגם באזור פתוח יש להצללה תפקיד באווירה הכוללת. כאשר מתקינים הצללה במקום האלמנט המותקן הינו חלק מכלל האווירה במקום.

·         צבעים וחומרים – לכל אלמנט שקיים בחלל יש חלק ביצירת האווירה. כמובן שגם להצללות. בדיוק לכן תוכלו להתרשם משלל חומרים וסוגים שונים של הצללות. אלו נועדו לתת פתרונות מתאימים לכל חלל באשר הוא, אך מעבר לכך, המגוון הזה מאפשר לנו להתאים לכל חלל את ההצללה המתאימה מבחינת העיצוב ויצירת האווירה.

cloudshade.co.il – הבית שלכם לפתרונות הצללה ביתיים ומוסדיים, כאן תמצאו את מיטב הפתרונות בהתאמה מדויקת לצורך ולמקום.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!