מעקה למרפסת

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעקה המרפסת הוא חלק חשוב מהמרפסת שלכם. זה מה שמפריד בינך לבין האדמה שמתחתיה. המעקה משמש כמחסום מגן כדי למנוע מאנשים ליפול אל מותם. הוא גם משמש כרשת ביטחון לכל מי שאולי איבד את שיווי המשקל בקצה המרפסת. ישנם סוגים רבים ושונים של סגנונות מעקה זמינים, אך ניתן לחלק את כולם לארבע קטגוריות שונות. הסוג הראשון נקרא "סגירה עצמית". מעקות אלו מורכבים בדרך כלל משני דקים אופקיים או יותר המוחזקים במקומם על ידי פלטה וסוגריים משני קצותיהם. המעקות האלה ייסגרו כשמישהו נשען עליהם בכוח מספיק, ואז ייפתחו בחזרה כשהם מרפים. סוגים אלה של מעקות נועדו לעזור למנוע מאנשים

-מעקה למרפסת הוא מאפיין בטיחותי המספק מחסום לאנשים שנמצאים במרפסת ומונע את נפילתם.

-גובה המעקה צריך להיות מספיק גבוה כך שלא קל למישהו לדרוך עליו.

-מעקות למרפסת יכולים להיות עשויים מחומרים שונים כגון פלדה, אלומיניום, או עץ.

מעקה המרפסת צריך לעמוד בכמה דרישות:

זה צריך להיות גבוה מספיק כדי שאנשים לא יוכלו לדרוך מעליו.

-עמודי המעקה צריכים להיות במרחק של לפחות שני רגל (60 ס"מ) מהקיר ומרחק של שישה אינץ' (15 ס"מ) מכל חפצים קרובים כמו מדרגות או מעקות.

אחד מסוגי מעקות המרפסת הפופולריים ביותר הוא מעקה המתכת. הוא זמין בסגנונות, צבעים וגימורים שונים כדי להתאים לכל עיצוב בית. הפופולריים ביותר הם שחור, לבן וחום כהה. בשל עמידותו, הוא יכול להחזיק מעמד לאורך שנים אם מתחזקים אותו כראוי. אתה רק צריך לצבוע אותו מדי פעם או לציפוי אבקה בצבעים המתאימים לעיצוב שלך. מעקות מתכת עמידים מאוד גם נגד תנאי מזג אוויר גרועים כמו הוריקנים וסופות גדולות. הם אינם נלחמים כאשר הם באים במגע עם מים, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור מרפסות ליד האוקיינוס או בריכות שחייה שבהן יש הרבה התזות מסביב.

בדרך כלל, מעקה הוא התקן בטיחות שנועד למנוע מאנשים ליפול מעבר לקצה. המעקה משמש מחסום למניעת מעבר של מעקה למרפסת. החומר הנפוץ ביותר למעקה הוא פלדה. אנשים מסוימים עשויים להעדיף נירוסטה או אלומיניום למטרות אסתטיות. היתרון העיקרי של נירוסטה ואלומיניום הוא שהם נוטים פחות להחליד, מה שמתרחש כאשר המתכת מגיבה עם חמצן באוויר ובמים. אפשרות יקרה יותר היא מעקה עץ מכיוון שהוא עמיד ואסתטי. למעקה יכולים להיות גם מחסומים שאינם אלא קירות נמוכים מאבן או לבנים, ועליהם צמחים.

חלק זה ידון בסוגים השונים של מעקות למרפסת וכיצד ניתן להתקין אותם.

אם אתם מחפשים מעקה להגנה על המרפסת שלכם, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. הראשון הוא מערכת מעקות התומכת בעצמה. זהו מעקה בעל תמיכה רציפה משני הצדדים וסוגרים שמתחברים לבית במרווחים בצד השני. סוגרים אלו משתרעים מחלקו האחורי של הבית ועד לחזית המרפסת, כאשר תושבת אחת מותקנת בשני הקצוות בכל צד לתמיכה נוספת. אפשרות שנייה היא מעקה מדף העשוי מעץ או חומר מרוכב עם חורים שנקדחו מראש להרכבה על המעקים, העמודים או החתכים של המרפסת שלך. בנוסף לסגנונות אלו, ישנם גם עיצובים מותאמים אישית

מרפסת היא מאפיין נפוץ בבניינים רבים עם דירות. מעקה המרפסת מהווה אמצעי בטיחות חשוב להגנה על אנשים מנפילות. זה יכול להיות עשוי מחומרים שונים, כגון ברזל יצוק, פלדה, אלומיניום וכו'. מעקה מרפסת טיפוסי מורכב משני עמודים בקצה הקדמי והאחורי המחוברים במסילות על המשטח האופקי. הקצה העליון מקובע בדרך כלל לקיר או למבנה תומך בבסיס באמצעות ברגים או ברגים. הקצה התחתון יושב על גבי בסיס המספק תמיכה נגד כוחות רוחביים המופעלים על ידי משבי רוח או רעידות אדמה.

למידע נוסף באתר: המרכז הישראלי למסגרות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!