עבודות בטון

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

בכל פרויקט בנייה חדשה ולא מעט גם בפרויקט שיפוצים, מהוות עבודות בטון חלק מרכזי בתהליך הבנייה. בטון הוא למעשה החומר שממנו עשוי בית בעידן מודרני ואפשר בהחלט לומר שאיכות המבנה כאיכות הבטון. ואף על פי כן, עבודות בטון מבוצעות גם היום על ידי אנשי מקצוע ברמות מקצועיות שונות ובאמצעות בטון ברמות איכות שונות, וכל אלה יכולים להשפיע על היציבות המבנית של המבנה, על היקף, סוג ועוצמת הליקויים שיופיעו בו עם הזמן ועל הכסף שיהיה צריך להשקיע בו בעתיד בכדי לחזק אותו ולהותיר אותו על כנו. על כן, כאשר אתם בוחרים איש מקצוע, אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים, אם לא בטוב ביותר, אז לפחות בטוב מספיק ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של י.א עבודות שלד.

מה זה בטון ולמה הוא משמש?

בטון הוא למעשה תערובת של מים, חומרי מליטה ואגרגטים (חצץ וחול מכונה למשל), המעורבבים זה עם זה במינונים מדויקים בכדי ליצור תערובת רטובה שכאשר היא מתייבשת, היא הופכת לחזקה מאוד. המשמעות של הדברים היא שבטון יכול להגיע ברמות איכות שונות בהתאם ל"מתכון" שעל פיו הוא הוכן, בהתאם לרמת הדיוק בזמן הכנתו ובהתאם למידת הטריות שלו. כאשר אתם בונים בית, אתם מצפים שייעשה שימוש בבטון איכותי וטרי שיבטיח את החוזק המבני המרבי שיכול בטון להציע. אלא שישנם אנשי מקצוע שמבצעים עבודות בטון, ושלא מקפידים בקלה כבחמורה. מדוע? מכיוון שהם רוצים לחסוך בכסף. הם יזמינו את הבטון מספק שעושה שימוש בתערובת דלה יותר ואיכותית פחות כי היא זולה יותר והם לא יזמינו בטון חדש אם יתברר שהבטון שהוזמן הוא אינו טרי דיו וכבר מתחיל להתייבש, אלא ישתמשו בבטון שכבר נשלח אליהם, שוב כדי לחסוך בהוצאות. את הדברים האלה אתם לחלוטין לא מוכנים לפגוש בפרויקט שלכם ולכן חשוב מאוד שתבחרו את איש המקצוע הנכון כשאתם עוסקים בתחום של עבודות בטון.

למה משמש הבטון?

בתהליכי בנייה שגרתיים, משמש הבטון בדרך כלל לצורך בניית השלד המבנה. בכלל זה מבוצעות יציקות בטון ליציקת יסודות המבנה, רצפת ובסיס המבנה, קירות החוץ, קירות הפנים, התקרה והגג. בתום שלב השלד, עומד על תילו מבנה בטון עירום שכעת צריך "להלביש" אותו בשלב הגמר וזאת באמצעות טיח, צבע, ריצוף, כלים סניטריים, תשתיות פנים וכן הלאה. עבודות בטון מבוצעות גם ליצירת מבנים ומכלולים שונים שאינם שלד של בית. כך למשל, גשרים, מתקני תשתית גדולים ואפילו פסלים. בכל אלה אפשר למצוא בטון כחומר הגלם המרכזי בפרויקט.

עבודות בטון – לא רק בטון

אחרי שאמרנו את כל זה, חשוב לדעת שבטון לכשעצמו הוא חומר חזק מאוד אבל גם שביר תחת עומס רב. על כן, בכל פרויקט שבו נעשה כיום שימוש בבטון, משולבים בתוך הבטון מוטות ברזל שמעניקים לו את החוזק המבני מפני שבירה. מוטות ברזל אלה מאוגדים יחד במעין מבנה של כלוב הנקרא כלונס וסביבם יוצקים את הבטון כך שבתהליך הייבוש שלו הוא מטמיע את הברזל אל תוכו ומקבע אותו. הנחת כלונס בצורה לא מיושרת, יציקת הבטון עם חללים וכיסי אוויר, יציקה מהירה או לא מקצועית של הבטון, כל אלה יכולים לגרום לליקויים מבניים משמעותיים שיכולים לסכן גם את היציבות המבנית של המבנה כולו, ומכאן החשיבות הרבה בבחירת איש המקצוע הנכון שיבצע עבורכם עבודות בטון.

י.א עבודות שלד היא קבלנית רשומה ומומחית בתחום הבטון, ומבצעת עבודות בטון מכל הסוגים, לרבות בבניית שלד, מבני תשתית גדולים ואפילו יציקות בטון מעוצבות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

פינוי פסולת לבניין משותף

סילוק הפסולת הוא נושא מרכזי עבור מדינות רבות, וזה לא הולך להיות קל יותר. אנחנו צריכים למצוא דרכים להתמודד עם הבעיה, וישנן דרכים רבות ושונות

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

היתרונות בעבודה עם קבלן רשום

ההבדל בין איש מקצוע שהוסמך ותפקיד ויש לו רישיון לעסוק בו, לעומת חאפר ללא ידע בסיסי ויסודי וכל שכן רישיון ורישום בפנקס אנשי המקצוע הרלוונטי

Read More »

מה זה בעצם מודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא אדם שהוכשר למדוד ולסמן את מיקום הגבולות של אתר בנייה. המודד אחראי לביצוע כל המידות הנדרשות ושסימוני הגבול יהיו בהתאם למפרט הקבוע

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!