קבלן בטון

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בטון הוא המרכיב החשוב ביותר בכל מבנה. בטון שלא נוצק בצורה מקצועית, שלא הוכן בצורה מדויקת או שלא היה טרי דיו בזמן היציקה, הוא בטון שלאורך זמן ייצר יותר פגמי בטון ובמקרי קיצון גם עלול לערער את היציבות והחוזק המבני של המבנה כולו. בדיוק מהסיבות האלה, כאשר אתם בוחרים קבלן בטון, חשוב מאוד שתבחרו נכון וחשוב שגם תפקחו על פעילותו. מיהו קבלן בטון? האם יש בכלל קבלן כזה או שמדובר למעשה בקבלן שלד? מיהו קבלן הבטון המתאים לפרויקט שלכם ואיך תמצאו את הקבלן המתאים לכם ביותר? על כך עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של י.א עבודות שלד.

מיהו קבלן בטון והאם מדובר למעשה בקבלן שלד?

בניית שלד מבוצעת כולה, לפחות במודל הבנייה הכבדה, שהיא הבנייה השכיחה ביותר, באמצעות בטון. קבלני שלד הם למעשה אנשי מקצוע המתמחים ביציקת בטון על פי תכנית בנייה של מבנה. אם כך, כל קבלן בטון לבטח עוסק בצורה נרחבת בתחום של בניית שלד למבנים ואם כך הרי שקבלן בטון הוא למעשה קבלן שלד. ובכן, ההיגיון הוא נכון אבל הוא לא מדויק. כל קבלן שלד הוא גם קבלן בטון, אבל לא כל קבלן בטון הוא קבלן שלד. ישנם קבלני בטון שההתמחות שלהם היא ביצוע עבודות בטון ואם הם מגדירים את עצמם כקבלני בטון ולא כקבלני שלד, אז ייתכן שעיקר עבודתם אינה מתמקדת בתחום הבנייה. קבלני בטון הם למעשה המומחים הגדולים ביותר לבטון והם אלו שיודעים לבצע כל עבודת בטון, לרבות יציקות בטון מעוצבות, ניסור בטון, החלקת בטון, בניית משטחים מבטון, בניית גשרים מבטון, פיסול בבטון וכן הלאה.

 מתי נכון להזמין קבלן בטון?

ובכן, אם המטרה שלכם היא לבנות בית חדש, איש המקצוע שאיתו אתם רוצים לעבוד הוא קבלן שלד וכשאנחנו אומרים את זה, אנחנו מתייחסים לאופן בו מגדיר את עצמו הקבלן עצמו. בכל עבודת בטון אחרת, כדאי לעבוד עם קבלן בטון. זה אומר שאם אתם רוצים לרצף בבטון את הגינה שלכם, אתם צריכים קבלן בטון. אם אתם רוצים לבנות מכלול בטון מעוצב בחצר הבית, לבנות גדר בטון, מחיצת בטון או כל מכלול בטון אחר, קבלן בטון הוא איש המקצוע בשבילכם. כך גם לגבי טיפול בבטון קיים ובעיקר ניסור בטון או החלקת בטון. קבלני בטון מבצעים לרוב גם פרויקטים תחת הכובע של קבלני תשתית כאשר התשתית היא תשתית בטון הדורשת עבודות בטון מורכבות, כמו למשל גשרים, מחלפים, מתקני מחזור או אחסון ציבוריים וכן הלאה.

כמה עולה קבלן בטון?

העלות של קבלן בטון נקבעת בעצם בהתאם לפרויקט הספציפי הנדרש. ככלל, אם נבחן את הדברים לפי העלות של בניית שלד בטון, הרי שעלות יציקת מטר מרובע של שלד בטון עומדת על 1,300 שקלים פחות או יותר. במכלולי בטון בהם אין צורך לשלב ברזל, המחיר יכול להיות נמוך בהרבה. בפרויקטים בהם נדרשות יציקות מעוצבות, המחיר יכול להיות אף גבוה יותר. שלד הוא מכלול גדול עם שטח פנים גדול ולכן המחיר למטר עשוי להיות נמוך. לעומת זאת, קבלן בטון שמבצע עבודות מתמחות, שלאו דווקא מבוססות על כמות וגודל, אלא על איכות וייחודיות, צפוי להיות יקר יותר בחישוב למטר מרובע.

י.א עבודות שלד היא קבלנית שלד ובטון, המתמחה בכל סוגי עבודות הבטון ובכלל זה מציעה שירותי קבלן בטון ליציקות מעוצבות, מבני תשתית, משטחי בטון ומכלולי בטון בכל גודל, בכל תצורה ולכל מטרה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!