תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

קידוח כלונסאות הוא תהליך של יצירת חורים באדמה באמצעות מכונה המסובבת מקדחה במהירות גבוהה. קידוח כלונסאות יכול לשמש למטרות רבות כגון התקנת קווי גז, מים, חשמל וביוב. כלונסאות קידוח משמשות גם ליצירת חניונים תת קרקעיים. כלונסאות קידוח משמשות בדרך כלל בפרויקטי בנייה בהם ניתן לראות בהם חלופה ליסודות בנייה. כלונסאות קידוח משמשות בבנייה כדי לספק בסיס לבניין. הם עשויים מבטון, פלדה או עץ.

ניתן להשתמש בכלונסאות קידוח בדרכים הבאות:

  •  יסוד מבנים
  • תמיכת קרקע לגשרים ומבנים אחרים
  • עמודי תמיכה למבנים

קבלני קידוחי כלונסאות הם בעלי המקצוע הקודחים חורים בכלונסאות לצורך התקנת עוגנים והנחת בטון. הם פועלים על ידי הורדת מקדחה לתוך הערימה ואז סיבוב המקדחה. תפקידם של קבלני קידוחי כלונסאות אינו מוגבל רק למשימה אחת ספציפית, אלא הם יכולים להיות מעורבים גם במשימות אחרות כמו התקנת כלונסאות, כלונסאות פלדה או כל סוג אחר של כלונסאות. קבלני קידוחי כלונסאות ידועים גם במומחיותם בחפירת סלעים. הם למדו כיצד להשתמש בחומרי נפץ כדי לפוצץ סלעים מערימה או מאתר שאין בו ערימה. קבלני קידוחי כלונסאות יכולים לבצע פיצוץ גם למטרות בנייה כמו בניית כבישים וגשרים.

קבלן קידוח כלונסאות נדרש לקדוח כלונסאות לתוך הקרקע. קבלן קידוחי כלונסאות אחראי על התקנה מוצלחת של כלונסאות. כלונסאות הן מוטות פלדה ארוכים הננעצים באדמה כדי לתמוך במבנה או עבודה אחרת בתהליך. הם היו בשימוש עוד מימי קדם ויש עדויות לכך שהם שימשו במצרים העתיקה, יוון ורומא.

לקבלן קידוח כלונסאות יש אחריות רבות לרבות:

  • הקמה והכנת אתר להתקנת כלונסאות
  • התקנת ציוד, חומרים וכלים לפי הצורך
  • ביצוע מטלות כגון מדידת כלונסאות, חיתוך יתדות, הנעת כלונסאות, התקנת עוגנים וכו'.
  • בדיקת איכות העבודה שבוצעה על ידי אחרים

קבלני קידוחי כלונסאות הם סוג של פועלי בניין שקודחים חורים באדמה כדי להחדיר מוטות חיזוק ובטון לאדמה. קבלן קידוחי כלונסאות הוא לרוב עובד של חברת בנייה המתמחה בהתקנת כלונסאות. הם עשויים גם לעבוד על סוגים אחרים של פרויקטים, כגון יסודות, גשרים או קירות תמך. קבלני קידוחי כלונסאות נשכרים על ידי חברות בנייה לקדוח חורים בכלונסאות. זה נעשה כדי שהחברה תוכל להכניס צינור ולאחר מכן לבנות את התשתית לבניין. קבלני קידוח כלונסאות עובדים במקום ואחראים לוודא שהעבודה מתבצעת כהלכה. הם עושים זאת על ידי קידוח חורים בכלונסאות והחדרת צינורות לתוכם. התהליך בטוח, אבל הוא דורש הרבה מיומנות וניסיון כדי לעשות אותו נכון.

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות הוא להוביל את המקדחה לתוך הכלונס, תוך הקפדה על כך שהם לא יפגעו במבנים שמסביב או בקרקע במהלך עבודתם. כמו כן, עליהם להיזהר לא לקדוח עמוק מדי לתוך הערימה או לפגוע בכל חפץ אחר מתחת לפני הקרקע, כגון קווי מים או כבלי חשמל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

פינוי פסולת לבניין משותף

סילוק הפסולת הוא נושא מרכזי עבור מדינות רבות, וזה לא הולך להיות קל יותר. אנחנו צריכים למצוא דרכים להתמודד עם הבעיה, וישנן דרכים רבות ושונות

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

היתרונות בעבודה עם קבלן רשום

ההבדל בין איש מקצוע שהוסמך ותפקיד ויש לו רישיון לעסוק בו, לעומת חאפר ללא ידע בסיסי ויסודי וכל שכן רישיון ורישום בפנקס אנשי המקצוע הרלוונטי

Read More »

מה זה בעצם מודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא אדם שהוכשר למדוד ולסמן את מיקום הגבולות של אתר בנייה. המודד אחראי לביצוע כל המידות הנדרשות ושסימוני הגבול יהיו בהתאם למפרט הקבוע

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!