למה לשכור שירותי החלפת חלונות אלומיניום?

עבודות שלד במחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

למה לשכור שירותי החלפת חלונות אלומיניום?

שירותי החלפת חלונות אלומיניום הפכו לפופולריים יותר ויותר לבנייני מסחר ומגורים. ניתן לייצר מסגרת חלון מאלומיניום כך שהיא תתאים כמעט לכל צבע וסגנון עיצוב פנים של הבית. למעשה, ברגע שנכנסים לבית או דירה ישנים, בין אם לצורך השכרה ובין אם לאחר שרכשנו את הנכס, אחד הדברים שהכי משדרגים את הבית זה חלונות חדשים. חלונות מכניסים המון אור, אוויר, הם פשוט משדרגים את כל השהות שלנו בבית ולכן זו בהחלט השקעה שווה ומשתלמת. חלונות אלו ניתנים לביצוע גם במגוון תצורות שונות, כולל חלונות מארז, חלונות תלויים כפולים, חלונות הזזה, חלונות סוככים, וחלונות קבועים. הנה מספר סיבות למה כדאי לבחור החלפת חלונות אלומיניום.

עמידות

עם החלפת חלונות אלומיניום, מופחת הסיכוי שהחלונות יתעקמו; הם עמידים בפני פגעי מזג אוויר, עמידים בפני טחב וחסינים מפני ההשפעות המזיקות של הקרינה.  הם מבטיחים ביצועיים מיטביים עם תוחלת חיים ארוכה. מסגרות החלונות החזקות שלהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר מאשר מסגרות עץ וויניל. חלונות אלומיניום לא צריך לתחזק בשום צורה, רק לנקות אותם, ניתן לשלב איתם תריסים, לשדרג אותם עם מנגנון חשמלי והם לא נהרסים, לא צוברים קורוזיה ובקיצור זו השקעה לכל החיים.

מגוון אפשרויות צבעים

במהלך החלפת חלונות אלומיניום, ניתן לצפות אותם באבקה במגוון צבעים. המגבלה היחידה בצבע היא הדמיון שלכם. תוכלו לבחור כל סגנון אליו אתם מתחברים.

חסכון כלכלי וחסכון באנרגיה

מכיוון שאלומיניום הוא חומר קל וגמיש לעבודה, קבלן עבודות אלומיניום מייצר מסגרות חלונות שמציעות רמות גבוהות של אטימות לאוויר, רוח ומים, מה שאומר יעילות אנרגטית יוצאת דופן.

החלפת חלונות אלומיניום יקרה הרבה יותר מהחלפת מסגרות עץ. אלומיניום מונע דליפה; לכן חלונות אלו חוסכים המון כסף בחשבונות האנרגיה.

תחזוקה נמוכה

בניגוד לעץ, אלומיניום אינו מתעוות או מתפורר. חוץ מזה, אין צורך בנגיעות צבע. האלומיניום חזק מספיק על מנת לשאת את עומס משקופי החלונות בחיזוק מינימלי. החלפת חלונות אלומיניום פירושה תחזוקה מועטה מאוד.

תפעול יעיל

אלומיניום הוא חומר עמיד וישמור על צורתו לאורך זמן. לכן, החלפת חלונות אלומיניום מאפשרת פתיחה חלקה לאורך שנים.

מניעת רעשים

החלפת חלונות אלומיניום יעילה באופן משמעותי למניעת רעשים, הרבה יותר מכפי שניתן להשיג עם חלונות ויניל, מכיוון שחלונות אלומיניום כבדים פי שלושה וחזקים פי כמה מוויניל.

כמו כן, חלונות אלומיניום נחשבים לחלונות הטובים ביותר כאשר אתם בוחרים בתכונה חסרת קול בשל העובדה שהם תומכים בזיגוג כבד יותר מאשר פתרונות אחרים.

אמצעי בטיחות

חומרת ההצמדה סביב החלון והידית הופכת חלונות אלומיניום למקורות בטיחות ואבטחה מצוינים. כמו כן, החלפת חלונות אלומיניום מציעה עמידות גבוהה בפני כניסה מאולצת, ויש להם מנגנוני נעילה מרובי נקודות באיכות גבוהה, מה שמונע פריצות.

לקבלת מידע נוסף כנסו לאתר: https://italy-israel.co.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695660

אז מה היה לנו בכתבה:

עוד כתבות בנושא

פינוי פסולת לבניין משותף

סילוק הפסולת הוא נושא מרכזי עבור מדינות רבות, וזה לא הולך להיות קל יותר. אנחנו צריכים למצוא דרכים להתמודד עם הבעיה, וישנן דרכים רבות ושונות

Read More »
בלוג
א.י עבודות שלד

היתרונות בעבודה עם קבלן רשום

ההבדל בין איש מקצוע שהוסמך ותפקיד ויש לו רישיון לעסוק בו, לעומת חאפר ללא ידע בסיסי ויסודי וכל שכן רישיון ורישום בפנקס אנשי המקצוע הרלוונטי

Read More »

מה זה בעצם מודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא אדם שהוכשר למדוד ולסמן את מיקום הגבולות של אתר בנייה. המודד אחראי לביצוע כל המידות הנדרשות ושסימוני הגבול יהיו בהתאם למפרט הקבוע

Read More »

השאירו פרטים

החזון שלנו

החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון שלא יסולא בפז בענף הבניה בכלל ובתחום עבודות השלד בפרט. לחברה צוות עובדים מקצועיים הכולל אנשי הנדסה, אנשי תכנון, אנשי ניהול ופיקוח וכמובן אנשי ביצוע מן השורה הראשונה. עבודות השלד של א.י עבודות שלד מבוצעות על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן בנתה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, ומיועדות להבטיח ללקוח את הקמת השלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה בכל שלב ושלב עד לפרט הקטן ביותר.

-י.א עבודות שלד-

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!